.Scene Forum.

Forum o muzyce, stylu oraz różnych poglądach.


#1 2009-01-18 20:40:53

jarrewka

Przyjaciel

13004518
Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 210
Punktów :   

zdrada?

czym to pojęcie jest dla Was?
zdrada nie tylko w milosci, ale rownierz przyjacielska..
czy wybaczylibyscie zdrade?

Offline

 

#2 2009-01-20 13:56:00

blackboom-

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-16
Posty: 145
Punktów :   

Re: zdrada?

Nigdy nie spotkalem sie z takim czyms wiec nie wiem jak to jest , ale jesli to by bylo cos malego i ta osoba by bardzo tego zalowala to mysle ze bym wybaczyl ^^

Offline

 

#3 2009-01-20 21:03:13

Razorcake

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 25
Punktów :   

Re: zdrada?

Każda zdrada jest inna, nawet jeśli na tym samym gruncie. Nie będę generalizował, bo wiadomo, że i tak bym postąpił inaczej, w zależności jak ważna jest dla mnie osoba, tyle potrafię jej wybaczyć. A poniekąd sam jestem sobie winien skoro mnie zdradzono, trzeba było lepiej dobierać znajomych.

Offline

 

#4 2009-01-24 22:27:40

jarrewka

Przyjaciel

13004518
Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 210
Punktów :   

Re: zdrada?

dobierac znajomych?
hym.. zdrada to cos powaznego, osoba zdradza bo albo nie kocha, albo uległa po pijaku..
uwazam ze podczas zwiazku nie powinno sie probowac z nikim innym.. nawte calowanie to zdrada dla mnie.
wybaczyc? jezeli wiem ze tej osobie wisialo by to co zrobila i z kim, i ze nie bylo to dla niej niczym wiecej.. po wytlumaczeniu jestem w stanie wybaczyc.. kwestia honoru tu tez chyba odgrywa role.

Offline

 

#5 2012-08-22 03:18:42

 poproszeparagon

Użytkownik

25767997
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2012-08-22
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: zdrada?

Zdrada dla wielu ludzi kojarzy się wyłącznie z uprawianiem seksu z kimś innym niż swój chłopak, lub całowanie się czy dotykanie z innym/inną za plecami swojego faceta/dziewczyny... ja jednak uważam że zdrada to nie tylko te wyżej wymienione sytuacje ale i; kłamstwo, obietnica bez pokrycia <przez zaniedbanie tej osoby>, wyjawianie przez faceta/dziewczyne, przyjaciela/przyjaciółke Twoich sekretów, obgadywanie za plecami, nie mówienie co jest nie tak, pomijanie ważnych wydarzeń w życiu, zaniedbywanie itp

Czy umiałabym wybaczyć? szczerze mówiąc nie wiem czy była bym w stanie wybaczyć zdradę, ponieważ u mnie na zaufanie naprawdę długo trzeba pracować... napewno nie wytrzymałabym gdyby mój facet poszedł na seks czy całowaie z inną, i nie wybaczyłabym tego, co do innych aktów zdrady, myślę że byłabym w stanie wybaczyć, ale na pewno nie mogłabym na samym początku po wybaczeniu być taka jak przed zdradą... nie mogłabym zaufać...


Falonetti El Kartizu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora